Hlavní stránka společnosti: DAVAZ 

E-shop s 250.000 položkami: SORTIMENT.cz

Speciální produktové stránky: FEIN-MULTIMASTER.cz

Přehled a použití pásových brusek: PASOVE-BRUSKY.cz

Pivovar, restaurant, hotel, penzion Kroměříž: ČERNÝ OREL.eu 

Kuličkové šrouby

Kuličkové šrouby s válcovaným závitem

 

SH
Miniaturní kuličkové šrouby typu SH se dodávají v rozsahu nominálních průměrů 6-16 mm, se stoupáním 2-12,7 mm, s válcovou maticí s jedním závitovým koncem pro snadnou montáž, matice s axiální vůlí.

 

SX
Kuličkové šrouby typu SX se dodávají v rozsahu nominálních průměrů 20-80 mm, se stoupáním 5-20 mm,s válcovou maticí s jedním závitovým koncem pro snadnou montáž, matice s axiální vůlí, možno dodat matici se stěracími kroužky v obou čelech.

 

SN/TN/PN TND/PND
Kuličkové šrouby typu SN/TN/PN se dodávají v rozsahu nominálních průměrů 16-80 mm, se stoupáním 5-20 mm, se standardní přírubovou maticí s axiální vůlí ( typ SN ), s vymezenou vůlí ( typ TN ) nebo maticí s předpětím ( typ PN ), txpx TND/PND s maticí podle standardu DIN 69051, možno dodat matici se stěracími kroužky v obou čelech.

 

SL/TL
Kuličkové šrouby s velkým stoupáním typu SL/TL se dodávají v rosahu nominálních průměrů 25-50 mm, se stoupáním 20-50 mm, s přírubovou maticí s vůlí ( typ SL ) nebo s vymezenou vůlí ( typ TL ), možno dodat matici se stěracími kroužky v obou čelech.

 

Technická data
V této části jsou uvedeny veškeré technické parametry kuličkových šroubů týkající se životnosti, kritických otáček, tuhosti, přesnosti závitu, materiálu atd.

 

Klíč označování šroubů
Tato část slouží ke specifikaci označení kuličkového šroubu pro objednání podle přání zákazníka.

 

 

Kuličkové šrouby s broušeným závitem

 

Šrouby PGFJ
Kuličkové šrouby s předepjatou přírubovou maticí podle standardu DIN 69051 typu PGFJ se dodávají v rozsahu nominálních průměrů 16-80 mm, se stoupáním 5 mm a 10 mm.

 

Šrouby PGFL
Kuličkové šrouby s dvojitou předepjatou maticí a s kruhovou přírubou se dodávají v rozsahu nominálních průměrů 16-125 mm, se stoupáním 2-50 mm.

 

Šrouby PGFE
Kuličkové šrouby s dvojitou předepjatou maticí a s přírubou podle DIN 69051 se dodávají v rozsahu nominálních průměrů 16-125 mm, se stoupáním 5-20 mm.

 

Šrouby PGCL
Kuličkové šrouby s dvojitou předepjatou válcovou maticíse dodávají v rozsahu nominálních průměrů 16-125 mm, se stoupáním 2-30 mm.

 

Technická data
V této části jsou uvedeny veškeré technické parametry kuličkových šroubů týkající se životnosti, kritických otáček, tuhosti, přesnosti závitu, materiálu atd.

 

Klíč označování šroubů
Tato část slouží ke specifikaci označení kuličkového šroubu pro objednání podle přání zákazníka.

 

Standardní úpravy konců šroubů
Pro uvedené typy válcovaných a broušených kuličkových šroubů lze objednat úpravu konců podle uvedených standardních provedení nebo lze dodat šroub s úpravou konců podle výkresu zákaznika.

 

Tělesa pro uložení kuličkových šroubů
Přírubové a patkové ložiskové jednotky pro uložení hřidelů kuličkových šroubů. Jsou osazeny dvojicí jednořadých kuličkových ložisek s kosoúhlým stykem (FLBU a PLBU) nebo jednořadým kuličkovým ložiskem (BUF).