Hlavní stránka společnosti: DAVAZ 

E-shop s 250.000 položkami: SORTIMENT.cz

Speciální produktové stránky: FEIN-MULTIMASTER.cz

Přehled a použití pásových brusek: PASOVE-BRUSKY.cz

Pivovar, restaurant, hotel, penzion Kroměříž: ČERNÝ OREL.eu 

Přístroje Microlog - datakolektory a analyzátory

Datakolektory a analyzátory SKF Microlog jsou přístroje, jenž je možno rozdělit do dvou kategorií.

 

  • Pro práci strasou - route. Tyto systémy pro práci strasou umožňují sběr velkého množství dat a následného zpracování vsoftware svyužitím dalších sofistikovaných nástrojů, umožňují ovšem i analýzu dat mimo trasu.
  • Pro analýzu bez využití „velkého" výkonného software (pro analýzu dat a práci vtrase) - tak zvané stand-alone systémy. Tyto systémy jsou vhodné zejména pro servisní organizace, kdy je zapotřebí provést analýzu instalovaného či opravovaného zařízení bez potřeby opakovaného periodického měření velkého množství strojů - bez nutnosti práce v trase. Kdispozici je software Analysis a Reporting module pro analýzu naměřených dat, post-procesignové zpracování dat naměřený pomocí modulu digitálního záznamníku, tvorba reportů, včetně reportů zvyvažování a.j. Tyto systémy ovšem umožňují i export dat vcsv formátu.

 

Tyto přístroje jsou v každé sérii v několika modifikacích, lišících se použitými moduly a funkcionalitou. Je možné také zákaznické řešení systému.

 

 

a) Přístroje pro práci v trase

 

 
SKF Microlog Analyzer AX

SKF Microlog Analyzer AX serie
řada
 CMXA 80
přístroje této řady se kromě špičkového výkonu - umožňují práci na čtyřech kanálech - vyznačují také velkou 6,4" TFT VGA, barevnou LCD obrazovkou se zadním prosvícením (rozlišení 640 x 480, hloubka barev 18 bit)

SKF Microlog Analyzer AX
SKF Microlog CMXA 80
SKF Microlog Analyzer GX CMXA 75

SKF Microlog Analyzer GX serie
řada
 CMXA 75
jednotlivé modely přístrojů této řady jsou jednokanálové nebo dvoukanálové s možným sběrem pomocí tříosého símače. Kontrastní ¼ VGA obrazovka, odolná konstrukce - IP65 , pád ze dvou metrů. Menu v 15-ti jazycích - včetně češtiny.

SKF Microlog Analyzer GX CMXA 75
SKF Microlog CMXA 75
Microlog CMXA 51-IS

SKF Microlog CMXA 51-IS - ATEX 
Tento přístroj získal certifikát Intrinsic od Evropské regulační agentury SIRA. Je klasifikován pro skupinu I (těžba a zpracování nerostných surovin) a skupinu II (Petrochemický průmysl). 

Microlog CMXA 51-IS
SKF Microlog CMXA 51-IS Atex

 

b) Samostatné přístroje

 

 
SKF Microlog Advisor Pro

SKF Microlog Advisor Pro
řada
 CMXA 45 
Univerzální přístroj v mnoha variantách - připravený pro údržbu či servisní organizace k inspekci zařízení popřípadě pro výrobní organizace k provádění výstupních kontrol. Přístroje mají odolnou konstrukci - IP65, pád ze dvou metrů ....

SKF Microlog Advisor Pro
SKF Microlog Advisor Pro CMXA 45
SKF Microlog Consultant

SKF Microlog Konsultant
řada
 CMXA 48 
čtyřkanálový analyzátor vhodný zejména pro servisní organizace, umožňuje provádět pokročilou analýzu naměřených dat včetně zpracování v dodávaném SW. Nepodporuje práci v trase. 

SKF Microlog Consultant
Microlog Advisor Pro CMXA 48